Najczęstsze błędy, jakie popełniają bukmacherzy

724

Mylić się jest rzeczą ludzką – nie inaczej jest w wypadku bukmacherów, ponieważ oni też mają prawo się pomylić. Jednakże czy warto jest wykorzystywać błędy bukmacherów? Z których lepiej nie korzystać? O tym I więcej – w dalszej części naszego artykułu!

Które błędy mogą ci przysporzyć więcej kłopotów, niż korzyści?

Czasami może się zdarzyć, że ktoś u buka popełnia błąd i źle wpisuje dany kurs (na przykład miał być 2.32 a jest 23.20), ale w większości przypadków, po jakimś czasie bukmacher zazwyczaj szybko zmienia to na 1.00. Oczywiście jest to nie w porządku w odniesieniu do graczy, jednakże powinniśmy odnieść się tu do regulaminu, gdzie bukmacher zastrzega sobie to, że może cofnąć zakład. Dlatego też pamiętaj o tym, że nawet jeśli uda nam ci się wygrać środki po zawyżonym kursie bukmacherskim to po pewnym czasie system wykryje błąd I twoje środki wrócą na konto bukmachera – co jest niestety przykre, no ale nie zapominaj o tym, że to bukmacher tu rozdaje karty.

Jeśli jednak stanie się tak, że wypłaciłeś już pieniądze, a bukmacher poprosił się o zwrot, to lepiej się do tego zastosuj. Ignorowanie tych instrukcji może spowodować problemy prawne, ponieważ zgodnie z regulaminem, nic nie możesz na to poradzić – I masz obowiązek zwrócić te środki. Dlatego też wyuczenie się tego, które błędy można wykorzystać, a które nie to klucz do regularnych wygranych u bukmachera. 

Pamiętaj, że bukmacherzy to też ludzie

Musisz zdać sobie sprawę, że stawiając zakłady bukmacherskie, ścierasz się z ludźmi którzy mają nieporównywalnie więcej wiedzy branżowej od ciebie – jednakże tak jak ty, mogą oni się pomylić. Oczywiście, rozbudowane algorytmy używane do określania kursów i sprytna konstrukcja reguł mogą chronić buka przed jego własnymi błędami, tym samym znacznie zmniejszając możliwość błędu ludzkiego – jednakże jeśli jesteś odpowiednio sprytny, to zawsze możesz to I tak wykorzystać, ale musisz wiedzieć jak.

Na zakładach pojedynczych można wychwycić najwięcej błędów

To prawda, ponieważ bukmacherzy często nie skupiają się na pomniejszych ligach, I najczęściej też nie dbają o to, jeśli w jakiejś niszowej dyscyplinie ktoś wygra nawet kilka tysięcy – w końcu co to za strata dla wielomilionowego biznesu, prawda? Dlatego też najlepiej będzie, jeśli wyspecjalizujesz się w jakiejś określonej dziedzinie sportu, w której bukmacher średnio sobie radzi. 

Błędy w bonusach

Czasami też zdarza się taka sytuacja, gdzie bukmacher pozostawi jakąś ciekawą lukę w regulaminie swojego bonusu, którą będzie ci łatwo wykorzystać. Dlatego też sprawdzaj co jakiś czas nowe promocje bukmacherskie, ponieważ może ci to sporo ułatwić w kwestii wygrywania u bukmachera – w szczególności, kiedy masz ochotę zainwestować trochę I wygrać jeszcze więcej. Naturalnie jednak wszystko to robisz na swoją odpowiedzialność, ponieważ jak wspominaliśmy wcześniej – bukmacher może zarządać od ciebie zwrotu pieniędzy.

5/5 - (1)
reklama