Kto wygra mistrzostwa w Katarze? Mundialowe TOP 3

108

W piłce nożnej nie brakuje wielu mitów. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Niektórzy twierdzą, że nie warto typować na triumfatora Mistrzostw Świata jeszcze przed pierwszym spotkaniem. Są osoby uważające, że to zbyt duża loteria. Wcale tak jednak być nie musi. Szczególnie, jak wszystko sobie dokładnie przeanalizujesz od A do Z. A nasz artykuł powinien Ci w tym pomóc.

Dlaczego to mogą być Brazylijczycy?

Spore szanse na zanotowanie wiktorii mają reprezentanci Canarinhos. W końcu Brazylijczycy posiadają po swojej stronie chyba wszystkie najważniejsze argumenty. Selekcjonerem jest Tite. 61-latek świetnie rozumie futbol. Dodatkowo potrafi docierać ze swoimi pomysłami do wielkich gwiazd. Te zaś pokornie wykonują jego polecenia. Taka kooperacja ma zaś piekielnie duże znaczenie. W szeregach Brazylijczyków jest wiele gwiazd, aczkolwiek nie słychać o żadnych kłótniach itp. Dobra atmosfera także nie powinna być tutaj bagatelizowana. MŚ 2022 typy ekspertów na Brazylijczyków wydają się być zatem logiczne. Co więcej, w znakomitej formie znajduje się Neymar Junior. Brazylijczyk strzela jak na zawołanie w klubie. Dodatkowo notuje mnóstwo asyst. Co ważne, kadra narodowa Brazylii nie przegrała żadnej potyczki od kilkunastu miesięcy. W lipcu 2021 roku lepsi od Canarinhos (w finale Copa America) okazali się Argentyńczycy (1:0). Od tamtej pory Brazylijczycy już tylko wygrywali (zdecydowanie częściej) albo remisowali.

Czy Argentyna w końcu sięgnie po złoto?

Nie jest to wykluczone. Warto wiedzieć, że po stronie Albicelestes także nie brakuje wielu argumentów, które skłaniają do obstawiania na tę kadrę narodową z Ameryki Południowej. Selekcjonerem jest Lionel Scaloni. 44-latek objął tę posadę w 2018 roku. Po fatalnym dla Argentyny mundialu w Rosji. Lionelowi Scaloniemu udało się dotrzeć do wielkich gwiazd. Tych oczywiście tutaj nie brakuje. W przeszłości często było tak, że pomiędzy piłkarzami, czy na linii trener – zawodnicy nierzadko pojawiały się zgrzyty. Lionel Scaloni potrafił to opanować. Teraz wszyscy podążają w jednym kierunku. Jego metody zostały zaś zaakceptowane przez Lionela Messiego (a w przeszłości to nie było normą przy poprzednich selekcjonerach). Warto wspomnieć, że 35-latek jest w rewelacyjnej formie. Argentyńczyk notuje znakomite „liczby” dla PSG. Dobrze gra także w kadrze narodowej, której jest prawdziwym liderem. Co ciekawe, Argentyna nie przegrała żadnego spotkania na arenie międzynarodowej od lipca 2019 roku!

A może znowu najlepsi okażą się Francuzi?

Nieco w tyle (jeśli chodzi o głównych faworytów) znajduje się ta kadra narodowa. Francuzi bronią trofeum i znowu mogą być bardzo groźni. Selekcjoner jest ten sam, co cztery lata temu. Chodzi zaś o Didiera Deschampsa. Kadra została jeszcze bardziej wzmocniona. Wszak został powołany Karim Benzema. A coraz lepiej radzi sobie także Kylian Mbappe. Wielu ekspertów twierdzi, że to może być największa gwiazda w szeregach tej reprezentacji narodowej, jak i całego mundialu. Francja jest mocna, aczkolwiek niektórzy twierdzą, że piłkarze mogą się ze sobą pokłócić w czasie turnieju, co będzie miało negatywny wpływ na końcowy wynik.

5/5 - (1)
reklama