Jakie są najpopularniejsze firmy bukmacherskie w Polsce?

392

Nie brakuje graczy, którzy decydują się na założenie konta w jednej z firm hazardowych. Z tego właśnie względu interesują Cię właśnie legalni bukmacherzy? Jakie podmioty wybierać? O tym możesz przeczytać w naszym dzisiejszym poradniku.

Na pierwszym miejscu jest STS

Niewątpliwie jest to jedna z najbardziej znanych i popularnych firm hazardowych. Dlaczego? Są to legalni bukmacherzy z najwyższej możliwej półki. STS sponsoruje reprezentację Polski, co już dużo mówi na temat tego podmiotu. To firma legalna, posiadająca wszystkie odpowiednie papiery, by oferować zakłady wzajemne. Grać możesz w punktach stacjonarnych oraz online. Do wyboru są zaś rozmaite wydarzenia sportowe. Wszak oferta jest niezwykle wszechstronna. Bez żadnego problemu możesz zatem zdecydować się na różne dyscypliny (nie tylko te najbardziej popularne). Klienci na start otrzymują bardzo atrakcyjny bonus powitalny (można zainkasować nawet 1200 PLN). Warto wiedzieć, że masz okazję obstawiać spotkania nie tylko przed ich rozpoczęciem, ale także w trakcie.

Fortuna ma bardzo wysokie kursy

Gdzie jeszcze można się zarejestrować? Dobrym wyborem będzie Fortuna. Dlaczego? To kolejny legalny bukmacher działający nie tylko stacjonarnie, lecz także internetowo. Warto wiedzieć, że Klienci mogą liczyć na szalenie atrakcyjne bonusy powitalne. To nie wszystko na tej płaszczyźnie. Jeśli będziesz userem Fortuny, to masz okazję skorzystać z oferty dla stałych użytkowników. Szczególnie popularne jest Happy Hours. Jeśli zagrasz kupony w wyznaczonym terminie, to nie zapłacisz żadnego podatku. Oferta Fortuny jest urozmaicona. Możesz zatem swobodnie obstawiać nie tylko wydarzenia z najbardziej popularnych dyscyplin. Tak, jak w przypadku STS, Klienci mogą typować zakłady przed ich rozpoczęciem oraz w trybie na żywo.

Dlaczego warto grać w LV BET?

Alternatywną opcją jest zaś LV BET. Czym zaś charakteryzuje się ten właśnie bukmacher? Nieprzypadkowo jest on coraz popularniejszy wśród Klientów. Warto wiedzieć, że LV BET jest w 100% legalny. Klienci mogą liczyć na atrakcyjny bonus powitalny. Nowi użytkownicy otrzymują nawet… 3333 PLN na start. Do wyboru jest wszechstronna oferta. Bez żadnego problemu możesz typować wydarzenia przed ich rozpoczęciem, jak i w trakcie. Biorąc pod uwagę oczywiście rozmaite dyscypliny. Czym jeszcze cechuje się LV BET? Możesz liczyć na rozmaite promocje. Także dla stałych użytkowników. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w tej firmie (nie inaczej jest w STS-ie i Fortunie) obstawiać również sporty wirtualne.

Legalni bukmacherzy online są coraz popularniejsi

Nie da się ukryć, że obecnie sporo osób decyduje się właśnie na te podmioty hazardowe. Coraz więcej użytkowników stawia przede wszystkim na bukmacherów internetowych. Wszak dzięki temu można obstawiać z domu, mieszkania (o każdej porze dnia i nocy). Jeśli szukasz legalnych bukmacherów, to warto zarejestrować konta w powyższych firmach. STS, Fortuna oraz LV BET to bowiem sprawdzone i polecane marki na polskim rynku.

5/5 - (1)
reklama