Jak zarobić na zakładach sportowych?

607

Oczywiście każdy chce zarabiać łatwo i szybko, ale droga do wygrywania z bukmacherem jest zazwyczaj długa i kręta. Jak więc zwiększyć szansę na zarobek w zakładach sportowych? O tym dowiesz się już za niedługo!

Jak zarobić na zakładach sportowych?

Obstawiaj tylko jedną dyscyplinę sportową

Jeśli opierasz swoje zakłady sportowe na wiedzy i doświadczeniu, masz największe szanse na wygraną, ale jeśli nie znasz dyscypliny, w której obstawiasz, nie spodziewaj się, że osiągniesz zwycięstwo. Musisz zdać sobie sprawę, że wyniki prawie wszystkich meczów zależą od szczegółów, które nie są widoczne dla zwykłych ludzi. Jeśli postawisz tylko na jedną dyscyplinę, będziesz miał czas na dopracowanie analizy i wyszukanie wszystkich informacji o danej konkurencji, co niewątpliwie zwiększy Twoje szanse na wygraną. W zakładach sportowych musisz liczyć się z tym, że nawet najmniej ważne informacje mogą Ci się przydać.

Nie ulegaj emocjom!

Wielu ekspertów uważa, że w zakładach sportowych nie warto grać za często. Czasami lepiej wcale nie stawiać, bo wtedy też zamiast stracić pieniądze, zostawisz sobie je na inny zakład. Niestety, początkujący gracze są zbyt pewni siebie po serii zwycięstw, co często prowadzi do utraty kolejnych kwot na depozycie. Dlatego też podchodź do każdej gry jaką chcesz obstawiać ze spokojem i wcześniej zrób analizę, ponieważ legalni bukmacherzy w polsce tylko czekają na to, aż zaczniesz obstawiać emocjonalnie, z racji tego że wtedy też cały twój depozyt trafi do nich.

Nie graj zakładów akumulowanych!

Innym często popełnianym błędem jest tworzenie kuponów z dużą liczbą wydarzeń. Teoretycznie może to przynieść wielki zysk, ale z drugiej strony, za każdym razem, gdy zwiększasz liczbę swoich zakładów, zwiększasz też szansę na utratę swoich pieniędzy. Korzystanie z kuponów AKO wymaga doświadczenia, intuicji i wiedzy. Zdecydowanie lepiej jest stawiać zakłady dwukierunkowe, bo na nich jest bardzo prawdopodobne (do 50%), że będziesz w stanie zarobić dużo pieniędzy, jeśli postawisz na właściwy zakład.

Pamiętaj o tworzeniu statystyk swoich zakładów

Powinieneś nie tylko sprawdzać swoje saldo, ale także zyski i ewentualne poniesione przez ciebie straty. Prowadzenie statystyk dotyczących kuponów jest bardzo pomocne, ponieważ dzięki temu dowiesz się, co musisz dostosować w swojej strategii obstawiania, aby wygrywać częściej. Niestety, ale zakłady bukmacherskie w internecie to w większości matematyka, obliczanie szans, etc – więc jeśli chcesz wygrać, to musisz się po prostu nauczyć pewnych schematów.

Oceń nas!
reklama