Czy zarabiać na sporcie można tylko poprzez zostanie profesjonalnym sportowcem?

639

Oczywiście, że nie. Gdyby tak było, to większość ludzi nigdy tak mocno nie interesowała się sportem, na dodatek nikt nie chciałby zostawać ekspertem w danych dziedzinach sportowych. Jak więc można zarobić na sporcie w inny sposób niż trenując całe życie? I czy w ogóle warto jest uprawiać sport dla pieniędzy?

Czy zarabiać na sporcie można tylko poprzez zostanie profesjonalnym sportowcem?

Zakłady  bukmacherskie

Na czym polegają zakłady bukmacherskie? To proste – po pierwsze, przewidujesz wyniki danego meczu – na przykład załóżmy, że reprezentacja Ekwadoru rywalizuje z Niemiecką drużyną w jakimś międzynarodowym pucharze – i myślisz, że dla gości będzie 2: 0 – więc obstawiasz zakład. Wydaje się proste, prawda? Nawet jeśli chcesz, możesz podzielić się swoim typem z innymi w celu ewentualnej oceny i możesz go użyć – chociaż nie jest to powszechna praktyka. Zakład to Twój zakład na kuponie. Ale dlaczego o tym mówimy? Cóż, to proste, bo pandemia koronawirusa spowodowała obezwładnienie wielu drużyn, a jeśli koronawirus gdzieś zostanie wykryty, mecze można odwołać niemal natychmiast, co bardzo utrudnia obstawianie zakładów na te wybrane dyscypliny czy drużyny.

Jak zacząć?

Przed wydaniem kuponów wybranemu zespołowi najlepiej przeanalizować fakty, takie jak jego forma i morale. Kluczem jest sprawdzenie, czy przed meczem nasza ulubiona drużyna będzie miała „ciężki” mecz, czy też dlatego, że jest to gra „o pietruszkę”, więc nie będą pracować zbyt ciężko. Ważnym czynnikiem jest również poczucie zespołu przed reflektorami. Po tej analizie (o ile zrobiona poprawnie) możemy zdecydowanie dokładniej wytypować zwycięzcę kolejnego zakładu, więc i tak warto taką analizę przeprowadzić.

Pamiętaj, aby nie stawiać na gry, które rzadko znasz, ponieważ im więcej rzeczy nie wiesz, tym większe prawdopodobieństwo, że przegrywasz, a nie wygrywasz. Dodatkowo nie obstawiaj przesadnie, bo łatwo jest przegrać i ciężko o przetrwanie w przyszłości. Dlatego najlepiej jest wybrać dwa lub trzy kupony zamiast wpisywać miliony napiwków, a potem płakać, nie uderzając ich. To nie jest strzelnica ani dyplom ukończenia szkoły średniej, ale prawdziwa gra na pieniądze. Sprawdź również aktualne promocje bukmacherskie, korzystając z tzw. „Darmowych zakładów”, zawsze możesz wygrać więcej zakładów lub postawić na grę bez żadnych konsekwencji – jeśli dopiero zaczynasz przygodę z zakładami sportowymi, może Ci to ułatwić zdobyć doświadczenie.

Czy warto?

Jeśli od czasu do czasu obstawiasz, i tak naprawdę jedynie zależy ci na „dreszczyku emocji”, a po prostu założyłeś konto – ta opcja może być dla ciebie. Jeśli jednak chcesz obstawiać raz po raz, graj jak makler giełdowy, a interesuje Cię tylko zysk – lepiej porzucić aplikację bukmacherską i zamiast tego skorzystać ze zwykłej strony internetowej oraz dobrego połączenia internetowego . W końcu, jeśli chcesz grać w zakłady, powinieneś mieć również sprzęt, aby móc poprawnie trafiać kupony, na przykład podczas zakładów na żywo. Podsumowując – to naprawdę zależy od Twojego stylu gry i tego, jak będziesz grał na zakładach bukmacherskich.

Oceń nas!
reklama